Alessio recycled PET ballpoint pen (black ink)
Από
0,51 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,56 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,56 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,69 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10772201
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alessio recycled PET ballpoint pen (black ink)"
Click action ballpoint pen made of recycled PET coming from post-consumer water and soda bottles (except for the refill and the spring). One bottle of 500 ml is used to produce one ballpoint pen. Includes a European X20 refill with documental ink and a writing length of approximately 2000 metres. Also available with a blue ink refill (107723). Made in Italy.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | ITALY |
| Eco: | ναι |
| Ink Color: | Black |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 32 x 60 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 60 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200000000000000 |
| Βάρος: | 7g |
| Διάμετρος: | 9mm |
| Μάρκα: | Marksman |
| Μήκος: | 140mm |
| Υλικός: | Recycled PET Plastic |
Σύνδεση