Alejandra A5 recycled plastic hard cover notebook
Από
4,13 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,49 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,49 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,57 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10792051
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alejandra A5 recycled plastic hard cover notebook"
The Alejandra A5 hard cover notebook is made of recycled PU plastic and RPET with 80 lined sheets of 70 g/m² cream coloured paper, and features a ribbon marker and an accordion pocket.
| Colour: | Ocean Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 31 x 24 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 31 x 24 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Packaging Information: | Individual paper sleeve (15 / Inner carton) |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4820103000000000000000 |
| Βάρος: | 360g |
| Μάρκα: | Marksman |
| Μήκος: | 215mm |
| Πλάτος: | 153mm |
| Υλικός: | FSC certified paper, Recycled PET Polyester |
Σύνδεση