Alcor recycled plastic foldeable magnetic phone stand with bamboo details
Από
1,49 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,49 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,49 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,85 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12446390
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alcor recycled plastic foldeable magnetic phone stand with bamboo details"
The Alcor is a stylish phone stand made from recycled plastic and sustainably sourced bamboo. Its foldable design allows for multiple viewing angles, while the built-in magnetic function holds iPhones 12 and newer securely in place. Perfect for desks, nightstands, or on-the-go use.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 33 x 33 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 33 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Ύψος: | 25mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8505119099000000000000 |
| Βάρος: | 47g |
| Διάμετρος: | 60mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση