Albali recycled plastic magnetic phone holder with ring stand
Από
3,75 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12446201
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Albali recycled plastic magnetic phone holder with ring stand"
The Albali is a practical phone accessory made from recycled plastic. Designed for iPhones 12 and newer, it features a strong magnetic hold and a built-in ring stand that doubles as a secure grip or convenient kickstand, perfect for hands-free viewing and added phone safety.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 32 x 37 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 37 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15.3 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8505119099000000000000 |
| Βάρος: | 30g |
| Διάμετρος: | 57mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση