Alasia 5-in-1 recycled aluminium and plastic 150 cm data sync and 27W fast charge cable
Από
5,18 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,66 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,66 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,02 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12442553
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alasia 5-in-1 recycled aluminium and plastic 150 cm data sync and 27W fast charge cable"
The Alasia 5-in-1 data sync and 27W fast charge cable is made from sleek and durable recycled aluminium and recycled plastic. The cable features USB-A and a Type-C input connectors combined with a Type-C and a Lightning/Micro USB combi output connector. USB-A to USB-C provides a power output of max 27W, and all other connection options max 15W. Compatible with both CarPlay and Android Auto. Whether you’re at home, in the office, or on the move, the Alasia cable delivers performance and style in one compact package. Cable length: 150 cm.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 32 x 51 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 51 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.45 |
| Packaging Information: | Premium Envelope () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8544429090000000000000 |
| Βάρος: | 30g |
| Διάμετρος: | 33mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 1500mm |
| Υλικός: | Recycled Aluminium |
Σύνδεση