Alasia 5-in-1 100 cm recycled plastic and aluminium retractable data sync and 45W fast charge cable
Από
4,56 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,83 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,83 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,99 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12442090
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Alasia 5-in-1 100 cm recycled plastic and aluminium retractable data sync and 45W fast charge cable"
The Alasia 5-in-1 retractable data sync and 45W fast charge cable is made from recycled plastic with a durable and stylish recycled aluminium element which makes it a sleek and more responsible charging solution. The cable features USB-A and a Type-C input connectors combined with a 2-in-1 Type-C and Lightning/Micro USB combi output connector. USB-C to USB-C provides a power output of max 45W, USB-A to USB-C max 24W, and all other connection options max 15W. Compatible with both CarPlay and Android Auto, and it also features a built-in phone stand for added convenience. Whether you’re at home, in the office, or on the move, the Alasia cable delivers performance and style in one compact package. Cable length: 100 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 32 x 40 x 34 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 40 x 34 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Packaging Information: | Premium Envelope () |
| Ύψος: | 22mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8544429090000000000000 |
| Βάρος: | 51g |
| Διάμετρος: | 61mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 1000mm |
| Υλικός: | Recycled Aluminium, Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση