Aggia recycled plastic phone stand with fidget toy
Από
0,71 €
| Τιμή μονάδας | 0,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,95 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12446090
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aggia recycled plastic phone stand with fidget toy"
The Aggia is a fun and functional accessory made from recycled plastic. It combines a built-in phone stand with a fidget toy to help you stay relaxed and focused. Compact and easy to carry, it also comes with a keychain for everyday convenience.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 58 x 32 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 32 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.25 |
| Ύψος: | 16mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 18g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 69mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση