Afrodit bamboo pocket mirror
Από
5,58 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,58 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12619606
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Afrodit bamboo pocket mirror"
Compact pocket bamboo mirror for travel or daily skincare or makeup use. There is a small compartment at the bottom of the mirror for small accessories. The bamboo used is sourced and produced following sustainable standards.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 33 x 33 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 33 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 144 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Ύψος: | 24mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7009920000000000000000 |
| Βάρος: | 50g |
| Διάμετρος: | 69mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Bamboo, Glass |
Σύνδεση