Aervia recycled plastic portable fan
Από
6,17 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,36 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12451990
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Aervia recycled plastic portable fan"
Made from recycled plastic, this portable mini fan features three cooling speeds in a compact, travel-friendly design. Ideal for outdoor events, clubs, festivals or hot, humid conditions, it provides quick and convenient cooling on the move, making it a practical summer essential for everyday use and travel. The fan operates for 3 hours (low), 2 hours (middle), or 1.2 hours (high). The battery is rechargeable with the included USB-A to USB-C charging cable, and can be charged from 0 to 100% in 2 hours.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 38 x 45 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 45 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Ύψος: | 39mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8414510090000000000000 |
| Βάρος: | 90g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 147mm |
| Πλάτος: | 65mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση