Adventure recycled insulated drawstring bag 9L
Από
5,76 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12064755
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Adventure recycled insulated drawstring bag 9L"
The Adventure recycled insulated drawstring bag is an instant upgrade to your regular drawstring bag. This drawstring features a cinch closure main compartment on the top, and a zippered insulated pocket on the bottom. The webbing chains are perfect for clipping a carabiner to.
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 49 x 53 x 39 cm |
| OuterCartonDimension: | 49 x 53 x 39 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Ύψος: | 480mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 109g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 395mm |
| Υλικός: | 210D of Recycled PET Polyester |
Σύνδεση