Adventure recycled insulated drawstring bag 9L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,80 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 49 x 53 x 49 cm |
| OuterCartonDimension: | 49 x 53 x 49 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Ύψος: | 480mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 109g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 395mm |
| Υλικός: | 210D of Recycled PET Polyester |
Σύνδεση