Adony lip balm
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,67 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,67 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,31 € |
| Colour: | Red |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 27 x 54 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 27 x 54 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304100000000000000000 |
| Βάρος: | 19g |
| Διάμετρος: | 23mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 81mm |
| Υλικός: | Recycled Paper |
Σύνδεση