Adhil 10.000 mAh 10W recycled plastic power bank with 2 built-in cables
Από
12,38 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 13,55 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 13,55 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 16,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12445990
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Adhil 10.000 mAh 10W recycled plastic power bank with 2 built-in cables"
The Adhil 10.000 mAh Power Bank made from recycled plastic combines style and convenience in a compact design. It features two built-in cables, a Type-C and a Lightning/microUSB combo, alongside two USB-A outputs and a Type-C in/out port for versatile charging. An LED indicator shows the charging status, making it a reliable on-the-go power solution.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 26 x 18 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 26 x 18 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.6 |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual (20 / Inner carton) |
| Ύψος: | 16mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090000000000000 |
| Βάρος: | 260g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 150mm |
| Πλάτος: | 68mm |
| Υλικός: | Recycled ABS Plastic |
Σύνδεση