Adelpho 280 g/m² men's trousers
Από
14,10 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,51 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,51 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,99 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R11742U2
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Adelpho 280 g/m² men's trousers"
Sports trousers with wide adjustable waistband, drawcord, fitted cuffs on legs, reinforced seams, ribbed side pockets and corner back pocket with stitched view. Removable label.
| Colour: | Marl Grey |
|---|---|
| Size: | M |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 37 x 58 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 58 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.6 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6104620000000000000000 |
| Βάρος: | 384g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | 60% Cotton and 40% Polyester, 280 g/m2 |
| Φύλο: | Αρσενικό |
Σύνδεση