Adelpho 280 g/m² kids trousers
Από
12,21 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,57 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,57 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,59 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-K11741RL
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Adelpho 280 g/m² kids trousers"
Sports trousers with wide adjustable waistband, drawcord, fitted cuffs on legs, reinforced seams, ribbed side pockets and corner back pocket with stitched view. Removable label.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | 11/12 |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 34 x 52 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 52 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 30 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6104620000000000000000 |
| Βάρος: | 204g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | 60% Cotton and 40% Polyester, 280 g/m2 |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση