Ada raincoat
Από
2,63 €
| Τιμή μονάδας | 2,81 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,81 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,48 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11333055
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Ada raincoat"
The Ada raincoat – where style meets functionality in rainy weather. Made with a PVC outer for waterproof protection, keeping you dry and comfortable. The buttons and cord are colour-matched to the PVC outer for a seamless and stylish look. The one-size-fits-all Ada rain jacket is your perfect companion for rainy days, offering both practical and fashionable flair wherever you go.
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 26 x 38 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 26 x 38 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926200000000000000000 |
| Βάρος: | 196g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 920mm |
| Πλάτος: | 500mm |
| Υλικός: | PVC Plastic, 90 g/m2 |
Σύνδεση