Acrylic knitted Christmas beanie Eleni
Από
3,05 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,67 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1271554-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Acrylic knitted Christmas beanie Eleni"
Knitted Christmas-style beanie made of 100% acrylic, featuring a festive design and a pom pom made of PET polyester.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 42 x 33 x 58.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 33 x 58.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.8 |
| QuantityOnPallet: | 1200 |
| Ύψος: | 280mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9505109000 |
| Βάρος: | 75g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πλάτος: | 210mm |
| Υλικός: | Acrylic |
Σύνδεση