Acrylic beanie Vivian
Από
5,20 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,42 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,42 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,96 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8282-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Acrylic beanie Vivian"
Acrylic beanie with a COB light with three brightness settings. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-CR2032 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 40 |
| OuterBoxDimension: | 39 x 34 x 46.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 34 x 46.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 80 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.1 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 1440 |
| Ύψος: | 220mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6505009090 |
| Βάρος: | 81g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, ISO105-X12:2001, D.o.C EMC/CE, EN 62471:2008 (LVD), EMC, MSDS, UN38.3, Phthalates, Heavy Metals Migration, D.o.C RoHS, Colour Release, BSCI |
| Υλικός: | Acrylic |
Σύνδεση