Ace playing card set
Από
0,81 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,89 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,89 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10456201
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Ace playing card set"
Classic deck of cards made from certified paper with 54 playing cards (including 2 jokers). Delivered in a certified paper box from sustainable sources. Warning! Not suitable for children under three years. Small parts. Choking hazard.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 20 x 23 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 20 x 23 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Ύψος: | 19mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9504400000000000000000 |
| Βάρος: | 84g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 88mm |
| Πλάτος: | 57mm |
| Υλικός: | Paper |
Σύνδεση