Accordion trunk organiser
Από
14,30 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,38 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-13402200
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Accordion trunk organiser"
Accordion trunk organiser. This trunk organizer keeps your car clean and organized and folds neatly to store when not in use. 600D polyester material with two outer pockets for extra storage and two inner compartments. Padded handles for easy carrying. Packed with a STAC hangtag. Exclusive design. 600D Polyester.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 33 x 39 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 39 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 15 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| Ύψος: | 310mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 689g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 600mm |
| Πλάτος: | 360mm |
| Υλικός: | 600D of Polyester |
Σύνδεση