Access P5 keychain
Από
0,36 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,69 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 172,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 213,90 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-21054400
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Access P5 keychain"
Clear P5 keychain with metal split keyring. Print insert dimensions: 3,5 cm x 2,4 cm.
| Colour: | Transparent clear |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 46 x 31 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 31 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15.67 |
| Ύψος: | 6mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326200090000000000000 |
| Βάρος: | 11g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 59mm |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | GPPS Plastic, Paper |
Σύνδεση