Acamar 20.000 mAh 70W recycled aluminium laptop power bank
Από
43,37 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 47,40 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 47,40 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 58,78 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12444090
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Acamar 20.000 mAh 70W recycled aluminium laptop power bank"
Stay powered on the go with the Acamar 20.000 mAh power bank, crafted from recycled aluminium. Designed for versatility, it features two high-speed 70W Type-C ports and two 18W USB-A ports—making it perfect for charging most laptops, tablets, and smartphones. The built-in display shows real-time power information, including charging percentage and power delivery data. A 70W Type-C cable is included, so you’re ready to charge your devices or recharge the power bank right out of the box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 31 x 29 x 17 cm |
| OuterCartonDimension: | 31 x 29 x 17 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual (10 / Inner carton) |
| Ύψος: | 29mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600090000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 150mm |
| Πλάτος: | 68mm |
| Υλικός: | Recycled Aluminium |
Σύνδεση