Acacia wooden cutting board Heinz
Από
4,16 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,13 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,13 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,36 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097590-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Acacia wooden cutting board Heinz"
Acacia wooden cutting board. Knife sharpener on the side. Individually packaged in a brown carton box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 37 x 26 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 26 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 960 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4419110000 |
| Βάρος: | 383g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 245mm |
| Πλάτος: | 175mm |
| Υλικός: | ABS, Stainless steel, Acacia wood |
Σύνδεση