AV MERAK PARKA S/3XL NAVY BLUE/FLUOR YELLOW
Από
32,93 €
| Τιμή μονάδας | 36,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 36,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 45,11 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-HV93200655221
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "AV MERAK PARKA S/3XL NAVY BLUE/FLUOR YELLOW"
High-visibility padded parka.
·Waterproof fabric with heat-sealed seams, resistant to wind and rain
- Roll-up hood.
·Two-way front zip and with flap and copper snap buttons.
·Inner cuffs adjustable for warmth.
·Two horizontal and two vertical reflective strips on the body.
·Two reflective strips on the sleeves.
·Two side flap pockets.
·Chest pocket with flap and identification card holder.
·Inner zip pocket.
·Back opening for reprocessing.
·Available in solid or contrast colour options.
·Outer Roly WRK label.
·Wash cycles: x25
·Waterproof fabric with heat-sealed seams, resistant to wind and rain
- Roll-up hood.
·Two-way front zip and with flap and copper snap buttons.
·Inner cuffs adjustable for warmth.
·Two horizontal and two vertical reflective strips on the body.
·Two reflective strips on the sleeves.
·Two side flap pockets.
·Chest pocket with flap and identification card holder.
·Inner zip pocket.
·Back opening for reprocessing.
·Available in solid or contrast colour options.
·Outer Roly WRK label.
·Wash cycles: x25
| Colour: | NAVY BLUE/FLUOR YELLOW |
|---|---|
| Size: | 3XL |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N2(8) Transfer N4(8) Transfer O2 |
| Workwear: | ναι |
| Βάρος: | 1g |
| Μάρκα: | Roly |
| Μήκος: | 910mm |
| Πλάτος: | 720mm |
| Υλικός: |
Shell: 100% waterproof laminated polyester. Lining: 100% polyester. Wadding: 100% polyester. 395 gsm. |
Σύνδεση