AV EPSYLON PARKA S/L GARDEN GREEN/FLUOR YELLOW
| Τιμή μονάδας | 37,72 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 37,72 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 46,77 € |
· Waterproof fabric with heat-sealed seams, resistant to wind and rain.
· Detachable sleeves to become a bodywarmer.
· Roll-up hood.
· Front zip and flap with Velcro closures.
· Two horizontal reflective strips on the body.
· Two reflective strips on the sleeves.
· Cuffs with Velcro closure and rubberised part.
· Two side zip pockets.
· Right chest pocket.
· Inner zip pocket.
· Back opening for reprocessing.
· Elasticated waistband.
· Outer Roly WRK label.
· Wash cycles: x25
| Μέγεθος: | L |
|---|---|
| Χρώμα: | GARDEN GREEN/FLUOR YELLOW |
| Country of Origin: | BD |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N2(8) Transfer N3(8) Transfer O2 |
| Workwear: | ναι |
| Βάρος: | 1g |
| Μάρκα: | Roly |
| Μήκος: | 780mm |
| Πλάτος: | 630mm |
| Υλικό: |
Shell: 100% waterproof polyester. Lining: 100% polyester Wadding: 100% polyester. 400 gsm. |
Σύνδεση