AV ENIX WINTER PANTS S/54 LEAD/FLUOR YELLOW
| Τιμή μονάδας | 21,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 21,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 26,66 € |
·Durable fabric with inner fleece lining for cold environments.
·Elasticated waistband at the back.
·Two front pockets with contrasting details.
·Two back pockets with flap and Velcro closure with contrasting details.
·Two cargo pockets with flap and Velcro closure with contrasting details.
·Two reflective tapes on the legs.
·Outer Roly WRK label.
·Wash cycles: x25
| Μέγεθος: | 54 |
|---|---|
| Χρώμα: | LEAD/FLUOR YELLOW |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N2(8) Transfer O2 |
| Workwear: | ναι |
| Βάρος: | 1g |
| Μάρκα: | Roly |
| Μήκος: | 1100mm |
| Πλάτος: | 520mm |
| Υλικό: |
Two layers: Shell: 80% polyester and 20% cotton, 235 gsm twill. Lining: 100% fleece polyester, 185 gsm. |
Σύνδεση