ECO CHARGING CABLE ASTRO BAMBOO
Από
2,13 €
| Τιμή μονάδας | 2,57 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,57 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,19 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-IA3019S1999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ECO CHARGING CABLE ASTRO BAMBOO"
Eco 3-in-1 charging cable with rectangular bamboo body (2,7 x 1,6 cm). Type C, USB and Dual connection (Micro USB and iPhone).
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing D(1) |
| Ύψος: | 10mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 165mm |
| Πλάτος: | 21mm |
| Υλικός: | Plastic and bamboo. |
Σύνδεση