ASHTRAY CENIX SILVER
| Τιμή μονάδας | 0,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,31 € |
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing C(1) |
| Ύψος: | 11mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 80mm |
| Πλάτος: | 80mm |
| Υλικός: | PVC and aluminium |
Σύνδεση