ASHTRAY CENIX BLACK
Από
0,23 €
| Τιμή μονάδας | 0,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,31 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-AT1023S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ASHTRAY CENIX BLACK"
Pocket ashtray with interior in fireproof aluminium. Flap with clasp button fastening. Available in different colours.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing C(1) |
| Ύψος: | 11mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 80mm |
| Πλάτος: | 80mm |
| Υλικός: | PVC and aluminium |
Σύνδεση