AS lip balm jar Malik
Από
0,80 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,23 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1349366-021999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "AS lip balm jar Malik"
AS colored transparent jar with 12 g lip balm. The lip balm matches the color and is available in four flavors: vanilla (21), strawberry (08), orange (07) and blueberry (24).
| Colour: | neutral |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 32 x 32 x 37.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 32 x 37.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.8 |
| QuantityOnPallet: | 11200 |
| Ύψος: | 34mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304100000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 40mm |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | AS |
Σύνδεση