AS bottle Rita
| Τιμή μονάδας | 1,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,16 € |
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 41.5 x 36.5 x 54 cm |
| OuterCartonDimension: | 41.5 x 36.5 x 54 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 960 |
| Ύψος: | 256mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100000 |
| Βάρος: | 82g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC's, Bisphenol A (BPA), Food Safe |
| Υλικός: | AS, PP |
Σύνδεση