ARMIN BLUETOOTH SPEAKER WHITE
Από
4,11 €
| Τιμή μονάδας | 4,55 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,55 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,64 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BS3204S101
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ARMIN BLUETOOTH SPEAKER WHITE"
Two-tone wireless speaker with Bluetooth . Body in matte rubber touch finish. The design includes a carry ring, buttons, and matching fabric. It has a power of 3W and a rechargeable battery. Cable included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing E(1) |
| Ύψος: | 83mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 111mm |
| Πλάτος: | 41mm |
Σύνδεση