ARDEA BAG NATURAL
Από
0,32 €
| Τιμή μονάδας | 0,36 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,36 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,45 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO7552S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ARDEA BAG NATURAL"
Drawstring bag made of 105 gsm cotton.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | IN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 210mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 150mm |
| Υλικός: | 100% cotton, 105 g/m². |
Σύνδεση