ARCE BAG BLACK
Από
0,17 €
| Τιμή μονάδας | 0,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,25 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO7538S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ARCE BAG BLACK"
110 gsm paper bag in natural finish, with reinforced short handles in a twisted design.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | ES |
| Made in Europe: | ναι |
| Refining: | Screen printing F(1) |
| Ύψος: | 310mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 250mm |
| Πλάτος: | 110mm |
| Υλικός: | Paper, 110 g/m². |
Σύνδεση