ANFI SPRING NOTE PAD NOTEBOOK NATURAL
Από
0,47 €
| Τιμή μονάδας | 0,52 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,52 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,64 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-NB8057S1229
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ANFI SPRING NOTE PAD NOTEBOOK NATURAL"
Sticky notes spiral ring pad with original design in the shape of a speech bubble. Hard recycled cardboard covers. Includes sticky notes in assorted colours in two sizes: 100 large and 125 small.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing D(4) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 107mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 83mm |
| Πλάτος: | 23mm |
| Υλικός: | Recycled cardboard and paper. |
Σύνδεση