AMERICA WOMAN PARKA S/XXL BOTTLE GREEN
Από
23,63 €
| Τιμή μονάδας | 24,81 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 24,81 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 30,76 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-PK50730556
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "AMERICA WOMAN PARKA S/XXL BOTTLE GREEN"
Padded parka jacket with removable hood and elastic adjusters, water-repellent and windproof. Matching front zip covered by a wide flap of the same fabric. Side panels that gently shape the garment. Cuffs with Velcro adjuster. Side pockets with matching zippers covered by a matching fabric placket. Inside left chest pocket. Interior access for customization. GRS certified.
| Colour: | Bottle Green |
|---|---|
| Size: | 2XL |
| Country of Origin: | MM |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N4(8) Transfer O2 |
| Βάρος: | 1g |
| Μάρκα: | Roly |
| Μήκος: | 750mm |
| Πλάτος: | 600mm |
| Υλικός: |
Exterior: 100% recycled polyester Lining: 100% recycled polyester Padding: 100% recycled polyester 400 gsm |
Σύνδεση