AMERICA WOMAN PARKA S/3XL RED
| Τιμή μονάδας | 25,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 25,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 32,23 € |
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | 3XL |
| Country of Origin: | MM |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N4(8) Transfer O2 |
| Βάρος: | 1g |
| Μάρκα: | Roly |
| Μήκος: | 760mm |
| Πλάτος: | 630mm |
| Υλικός: |
Exterior: 100% recycled polyester Lining: 100% recycled polyester Padding: 100% recycled polyester 400 gsm |
Σύνδεση