AMAZONIA PENCILS BOX GREIGE
| Τιμή μονάδας | 0,13 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,13 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,16 € |
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE CHILDREN |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W3 Pad printing B(2) |
| Ύψος: | 90mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 45mm |
| Πλάτος: | 8mm |
| Υλικός: | Wood and cardboard |
Σύνδεση