ALESSO WIRELESS SPEAKER BAMBOO
Από
7,34 €
| Τιμή μονάδας | 8,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,28 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BS3210S1999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ALESSO WIRELESS SPEAKER BAMBOO"
Bluetooth wireless speaker with ABS body, bamboo front and visible membrane. Includes leatherette carrying handle. Power: 3W Rechargeable battery. Cable included.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Pad printing E(2) |
| Ύψος: | 70mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 70mm |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | ABS, bamboo and PU leather. |
Σύνδεση