ALANI NOTEBOOK RED
Από
0,66 €
| Τιμή μονάδας | 0,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,92 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-NB8073S160
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ALANI NOTEBOOK RED"
Spiral ring notebook with recycled cardboard hardcovers. Matching pen with blue ink included. 60 plain sheets.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Pad printing B(2) Screen printing E Screen printing E(2) Transfer N Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 210mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 165mm |
| Πλάτος: | 10mm |
| Υλικός: | Recycled cardboard lid |
Σύνδεση