ADAPT 72W recycled plastic PD power station
Από
14,99 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,59 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12433090
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ADAPT 72W recycled plastic PD power station"
The ADAPT PD power station is an ultra fast solution for a more sustainable and more efficient charging experience. Made with recycled plastic, this power station combines sustainability and functionality in one sleek design. It comes with both EU and UK power cords, ensuring compatibility with various outlets (AC 100-240V 50/60Hz). Featuring 3 USB-A ports and 1 USB-C port, this power station provides the ultimate formula for simultaneous charging at rapid speed. The USB-C port supports multiple output voltages including 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A and 20V/3A, with a maximum power of 60W. The USB-A ports deliver a steady output of 5V/2.4A (12W max.) each. The Type-C and USB-A combination can provide a maximum power of 72W. Delivered in a premium kraft paper box with a colourful sticker.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 47 x 19 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 19 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.55 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual () |
| Ύψος: | 27mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8504408390000000000000 |
| Βάρος: | 210g |
| Μάρκα: | Tekio |
| Μήκος: | 91mm |
| Πλάτος: | 72mm |
| Υλικός: | PCR Plastic |
Σύνδεση