ABS writing set Tulisa
Από
1,66 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,05 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,05 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,54 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2425-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS writing set Tulisa"
ABS case with pencil, highlighter and three ballpens in different colors. color of the ink matches the cap.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 64.5 x 16.5 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 64.5 x 16.5 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.79 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 7000 |
| Ύψος: | 13mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608500000 |
| Βάρος: | 58g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 138mm |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | ABS, Metal |
Σύνδεση