ABS work light/torch Dimitri
Από
3,38 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,17 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,17 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,17 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7813-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS work light/torch Dimitri"
ABS magnetic work light/torch with COB lights on top and in the holder. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 37 x 35 x 30.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 35 x 30.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 168mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 60g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE, Sea-Safe Transport of Goods, Air-Safe Transport of Goods, Safety Data Sheet (SDS), EN 62471:2008 (LVD), BSCI |
| Υλικός: | ABS, PP |
Σύνδεση