ABS work light Jolene
Από
2,03 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8577-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS work light Jolene"
ABS work light with three LED lights and two magnets at the back. The light has two settings: blinking and constant. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR54 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 39 x 29 x 23.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 29 x 23.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 10000 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000 |
| Βάρος: | 35g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 159mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, PAHs, RoHS, D.o.C EMC/CE, IEC 62471, Battery 2006/66/EC, MSDS |
| Πλάτος: | 22mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση