ABS wireless mouse Eileen
Από
5,09 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,28 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,28 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,79 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172211-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS wireless mouse Eileen"
ABS wireless mouse with bamboo details. Includes battery. 2.4 GHz with USB receiver and 1,200 DPI. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 33 x 30 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 30 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4500 |
| Ύψος: | 25mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8471607000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 105mm |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | ABS, Bamboo |
Σύνδεση