ABS wireless headphone Janice
Από
16,19 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 19,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 19,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 24,79 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172327-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS wireless headphone Janice"
ABS on-ear wireless headphones with a 250mAh capacity battery. Type-C connection. Playback time of approx. 10 hours, with a standby time of approx. 200 hours. Charging time is 2 hours. Features FM radio, TD card insert, and wireless connection technology 5.3. Frequency range: 20-20,000 Hz. 32 Ohms, decibel rating: 105 dB ± 3 dB. Wireless operating distance: 10-20 meters. Packaged per piece, including charging cable and manual, in a gift box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 52 x 45.5 x 46 cm |
| OuterCartonDimension: | 52 x 45.5 x 46 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 240 |
| Ύψος: | 35mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518300090 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 200mm |
| Πλάτος: | 173mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση