ABS wireless earphones Waylon
Από
9,88 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,13 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1014848-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS wireless earphones Waylon"
ABS wireless technology (5.1) earphones with bamboo detail. Earphones 30mAh, charging station 200mAh. Fully charged in 1 hour, USB-C charger. Battery life: 6 hours of music play time, 4 hours of calling time. Individually packaged in gift box.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 34.5 x 30 x 42 cm |
| OuterCartonDimension: | 34.5 x 30 x 42 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2600 |
| Ύψος: | 26mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518300090 |
| Βάρος: | 33g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 49mm |
| Πιστοποιητικά: | RED (Radio Equipment Directive), EN 62368, EN 300 328 (RED), EN 62479:2010, Test Setup & EUT Photographs, EMC, EMC (EN 301 489-1), D.o.C. RED, Cadmium, PAHs, RoHS, Lead, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Πλάτος: | 53mm |
| Υλικός: | ABS, Bamboo |
Σύνδεση