ABS wireless earphones Mourad
Από
9,91 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,18 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-821471-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS wireless earphones Mourad"
ABS earphones with wireless connection technology. Includes charging cable. The earphones match the case in color.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Lithium |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 32.5 x 30 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 32.5 x 30 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 22mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518300000 |
| Βάρος: | 46g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 68mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, IEC 62133, PAHs, RoHS, PCP, EMC, D.o.C EMC/CE, EN 62479:2010, RED (Radio Equipment Directive), EN 62368, EN50332, Test Setup & EUT Photographs, D.o.C. RED, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3 |
| Πλάτος: | 45mm |
| Υλικός: | ABS, Metal |
Σύνδεση