ABS wireless earphones Marmara
Από
16,01 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 19,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 19,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 24,51 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-821522-823999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS wireless earphones Marmara"
ABS earphones with a bamboo case. With wireless connection technology. Includes charging cable.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Lithium |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 38.8 x 33.5 x 23.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 38.8 x 33.5 x 23.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.9 |
| QuantityOnPallet: | 2000 |
| Ύψος: | 32mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518300000 |
| Βάρος: | 62g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 76mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, IEC 62133, PAHs, RoHS, PCP, EMC, D.o.C EMC/CE, EN 62479:2010, RED (Radio Equipment Directive), EN 62368, EN50332, Test Setup & EUT Photographs, D.o.C. RED, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3 |
| Πλάτος: | 48mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, Bamboo |
Σύνδεση