ABS wine set Kieran
Από
6,61 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,16 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,16 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,12 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-771631-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS wine set Kieran"
ABS wine set, with a waiter's knife, bottle stopper with pouring spout, and drip catcher. Shaped like wine bottle.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 44 x 25.5 x 45 cm |
| OuterCartonDimension: | 44 x 25.5 x 45 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 36 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 720 |
| Ύψος: | 230mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205510000 |
| Βάρος: | 185g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 60mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC's, Formaldehyde, LFGB, Bisphenol A (BPA), UKCA, BSCI |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | ABS, EVA, Iron, Stainless Steel 201, Sponge, Silicone |
Σύνδεση